Dětské dopravní hřište Kadaň
úvodní strana › AktualityOkresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2014

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2014

Vloženo: 20. 2014 v 13:56

Jako každý rok, tak i letos proběhne ne Dětském dopravním hřišti Kadaň řada akcí. Jednou z nejpravidelnějších akcí, která se na Dětském dopravním hřišti Kadaň koná, je Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Ani v letošním roce tomu nebude jinak.

Zmiňovaná soutěž proběhne dne 6. května 2014. Soutěžit budou žáci základních škol ve dvou věkových kategoriích. A to: 1. kategorie děti ve věku 10 až 12 let a 2. kategorie děti ve věku 13 až 15 let. Jednotlivé školy budou reprezentovat vždy dvě čtyřčlenná smíšená družstva ve složení 2 dívky a 2 chlapci.

Každé družstvo bude soutěžit v teoretické a praktické části. Teoretická část zahrnuje test z předpisů o provozu na pozemních komunikacích. Praktická část se skládá z jízdy po Dětském dopravním hřišti Kadaň, z jízdy zručnosti a z poskytování první pomoci.

Vítězná družstva v obou kategoriích postoupí do krajského kola. Zde změří své znalosti a schopnosti s vítěznými družstvy ze zbývajících okresů Ústeckého kraje. Krajské kolo se uskuteční ve dnech 20. – 21. května 2014 v Ústí nad Labem.

Všem soutěžícím přejeme přísné, ale spravedlivé rozhodčí a především krásné počasí.

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů se koná za velkého přispění BESIPu, Městského úřadu Kadaň, Magistrátu města Chomutova, Městské policie Kadaň, Hasičů Kadaň, Policie ČR, Územního odboru vnější služby Chomutov, Dopravní služby Chomutov, DDM Šuplík Kadaň, Nemocnice Kadaň, Automotoklubu Kadaň a fy NEVIX Cyklosport Kadaň.

Dnes je: středa - 18. červenec 2018

Provozní řád


zde

Provozní řád

AkceŽádná akce....

Aktuality


Finále Dopravní soutěže mladých cyklistů 2015
vloženo: 01.06. 2015 v 20:51 Ve dnech 16.-18. června 2015 proběhne na Dětském dopravním hřišti v ..
více

Mapa hřištěMapa
© 2012 Provozovatel: Městský úřad Kadaň